Selfie Cave
Hotels Cappadocia

Selfie Cave Hotels Cappadocia Uçhisar Kalesi’nin eteklerinde, Göreme, Kızıl Vadi ve Güvercinlik Vadisi’nin nefes kesici manzarasına hakim bir konum üzerindedir. İçinde bulundurduğu binlerce yıllık peribacasının muhteşem tarihini hissedebileceğiniz mağara odaları ve buna eşlik eden taş evleriyle otelimiz birbirinden farklı toplam 15 odası ile size daha önce yaşamadığınız eşsiz bir deneyim vaad ediyor.

Terasından Kapadokya’nın masalsı güzelliğini izlerken iç dizaynı ile kendinizi nostaljinin dingin ruhuna bırakıp modern dokunuşlarla şımartacaksınız.

Otelimiz Unesco’nun Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Göreme Açık Hava Müzesine 4 km, Nevşehir Havalimanına 30km,Kayseri Erkilet Havalimanına 60 km uzaklıktadır.

Selfie isminin hikayesi nedir ?

Bilindiği üzere günümüz dünyasında neredeyse her şey sosyal medya üzerinden aktif ve etkin bir şekilde ilerliyor ve insanlar beğendikleri tüm güzellikleri paylaşma isteği ile sayısız selfieler çekiyor.

Büyük-küçük, genç-yaşlı her kitlenin hayatında heves ve mutlulukla muhakkak suretle yapmış olduğu bir eylem olduğu hepimiz tarafından bilinen bir gerçek. Biz de bu popüler aktiviteyi hem bölgenin fotojenik yapısı hem de otelimizin konsepti ile harmanlayıp, otelimizi tercih edecek her kitlenin beğenisine sunduk ve kendimizle özdeşleştirdik. Bölgeye geldiğinizde şüphesiz her köşede Selfie çekmek isteyeceğinizi biliyoruz ve aynı bilinçle otelimizde de bu isteği canlı tutuyoruz.

Selfie Cave Hotels Cappadocia hizmet üstü prensibi ve özenle oluşturulmuş konsepti ile sizleri hayatınızın ‘Selfie’sini çekmeye davet ediyor.

images

Kahvaltıyı Selfie’de yapmalısınız ! Neden mi?

Kapadokya’da güne başlamak demek gökyüzünde kuş misali süzülen balonları seyrederken doğanın parçası olduğunuzu hissetmek demektir. Güne böyle muhteşem bir başlangıca bizce ancak mutlulukla taçlandırılacak bir kahvaltı yakışır.

Cemal Süreya’nın şiirinde söylediği gibi ‘Yemek yemek üstüne ne düşünürsünüz bilmem ama kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı.’

Tam da bu prensiple doğallığa ve lezzete çok önem veriyoruz. İnce eleyip sık dokuyarak yeni tatlar peşinde koşuyoruz.

Selfie kahvaltısında en taze tatlar en doğal kahvaltılıklarla buluşup keyifli bir güne başlangıç için sizi bekliyor.